BallinaAktualitetFOTO+VIDEO/ Koreografi e jashtëzakonshme, shpaloset flamuri gjigant! Pamje të mrekullueshme nga “Air...

FOTO+VIDEO/ Koreografi e jashtëzakonshme, shpaloset flamuri gjigant! Pamje të mrekullueshme nga “Air Albania”

Është shpalosur flamuri gjigand i Shqipërisë në ndeshjen me Ishujt Faroe, e vlefshme per Euro 2024. Kuqezinjtë kanë bërë një koreografi fantastike dhe pamjet janë të jashtëzakonshme.
(VIDEO) Kujtojmë që kombetarja shqiptare ka siguruar biletën për në Gjermani, por synon edhe nje fitore me Ishujt Faroe. PANORAMASPORT.AL

 

 

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular