BallinaKryesore“Një plan për të frenuar ikjen masive të shqiptarëve”- Basha në takim...

“Një plan për të frenuar ikjen masive të shqiptarëve”- Basha në takim me qytetarë dhe sipërmarrës flet për një program për ringritjen e ekonomisë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar takime me qytetarë dhe sipërmarrës në qytetin e Gramshit

Ai ka folur për zgjidhjet që do të ofrojë me një plan të detajuar për ringritur ekonominë e për të frenuar ikjen masive të shqiptarëve.

Ai bisedoi me banorët dhe qytetarë që kanë bizneset të vogla në qytet për problematikat që ata kanë në zonë.

“Ne kemi zgjedhur të qëndrojmë çdo ditë pranë njerëzve, në një bashkëbisedim të vazhdueshëm me shoqërinë, për të ndërtuar të gjithë bashkë të ardhmen që familjet shqiptare meritojnë”, – tha Basha gjatë bisedave me qytetarët e sipërmarrësit.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular