BallinaKronikePërfundojnë hetimet për ish-kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako. Dosja shkon ne gjykatë

Përfundojnë hetimet për ish-kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako. Dosja shkon ne gjykatë

Përfundojnë hetimet për ish-kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako. Dosja pritet te kaloj ne gjykate. Dako akuzohet për shpërdorim detyre. Mësohet se akuzat do t’i komunikohen gjatë ditës së sotme.

Të pandehur janë marrë dhe 10 persona të tjerë, ndërsa per një të dyshuar është pushuar çështja.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular