BallinaEkonomiKëmbimi valutor 9 shkurt/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,...

Këmbimi valutor 9 shkurt/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 96.2 lekë dhe do shitet me 97.2 lekë.

Euro do blihet me 103.7 lekë dhe do shitet me 104.3 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.6 lekë dhe do shitet me 110.5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 121 lekë dhe do shitet me 121.8 lekë.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

Most Popular