BallinaKronikeUshtroi dhunë ndaj bashkëshortes dhe kunatës së tij, vihet në pranga 42-vjeçari

Ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes dhe kunatës së tij, vihet në pranga 42-vjeçari

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 42-vjeçar, për veprën penale dhunë në familje.

Shtetasi E.P, banues në fshatin Plezhë, ka ushtruar  dhunë ndaj bashkëshortes dhe kunatës së tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vau i Dejës arrestuan shtetasin E. P., 42 vjeç, banues në fshatin Plezhë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe kunatës së tij,” thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular