BallinaSportKombëtarja nis përgatitjet për Suedinë/ Ekipit i bashkohet Etrit Berisha

Kombëtarja nis përgatitjet për Suedinë/ Ekipit i bashkohet Etrit Berisha

Pas sfidës me Kilin, Kombëtarja shqiptare ka nisur menjëherë përgatitjet për miqësoren e dytë të Marsit ndaj Suedisë.

Kuqezinjtë kanë zhvilluar një seancë të lehtë stërvitore paraditen e të shtunës në stadiumin “Ennio Tardini” të Parmës, ndërsa pasdreke janë nisur drejt Suedisë.

Departamenti i Komunikimit në FSHF bën me dije se Etrit Berisha ka udhëtuar me ekipin për sfidën ndaj Suedisë.

Në seancën e sotme, lojtarët që u aktivizuan titullarë me Kilin zhvilluan vetëm disa ushtrime fizike dhe pa top.

Sfida Suedi-Shqipëri do të luhet më datë 25 Mars në ora 19:00, në stadiumin “Friends Arena”. Ndeshja do të transmentohet pa pagesë në televizionin kombëtar Klan.

Tv Klan

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular