BallinaLifestyleNë nominim katër vajza, ja cila prej banoreve la mbrëmë shtëpinë e...

Në nominim katër vajza, ja cila prej banoreve la mbrëmë shtëpinë e Big Brother VIP

Vesa është banorja që largohet përfundimisht nga Big Brother VIP. Ajo ishte në nominim së bashku me Rozën, Françeskën dhe Ledionën. Të treja vajzat arritën të kalonin me sukses edhe këtë nominim, por Vesa ndërpreu rrugëtimin e saj, pasi publiku vendosi.

Takimi mes banorëve dhe Vesës ka qenë emocionues, ku më tepër e trishtë ishte për miken e saj Riken, e cila shpërtheu në lot. Bileta e fatit nuk ishte në anën e saj, pasi ishte vetëm vajtje. Tashmë ajo eliminohet nga rrugëtimi për të fituar çmimin e madh

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular