VIDEO/ Në Dortmund shihet vetëm ngjyra e kuqe, ja atmosfera 5 orë para ndeshjes

0
92

Teksa na ndajnë 5 orë nga ndeshja e madhe Itali-Shqipëri, tifozët kuqezinj kanë pushtuar Dortmundin.

Atmosferë është e jashtëzakonshme teksa fansat po i shijojnë këto momente me këngë, harmoni dhe sigurisht birra.

“Panorama Sport” ka arritur të sigurojë pamje nga grumbullimi i tifozëve dhe padyshim janë një ndër imazhet më të bukura për këdo shqiptar. (VIDEO) (VIDEO) (VIDEO) (VIDEO)