FOTOT/Lamin Jamal hyri në histori me golin kundër Francës, ja si e festoi babai i tij

0
128

Lamin Jamal është kthyer në yllin e Europës. Ai shënoi një gol fantastik mbrëmë kundër Francës duke hyrë në histori si futbollisti më i ri që shënon në një turne të tillë.

Por si e ka festuar babai i tij? Ai ndodhej në triubunë teksa po ndiqte ndeshjen dhe menjëherë është ngritur në këmbë duke bërtitur për golin e të birit.