“Kush është Jola e tregon moviola”: Gazetari bën konstatimin e fortë mbi “truprojen” e Ramës

0

Fotot e një vajze që punon në gardë dhe është parë shpesh të shoqërojë Ramën gjatë kohëve të fundit janë kthyer në një debat publik në vend, nëse është apo jo truproje e kryeministrit.

 

Në një reagim në Facebook, gazetari dhe ish-këshilltari i Nanos dhe tashmë një personazh mjaft i njohur për sqimen e tij në komentimin e ngjarjeve politike, Ylli Dylgjeri bën një konstatim tjetër.

“Kush është Arbjola na e tregon moviola”, shkruan ai në Facebook duke theksuar se pamjet tregojnë se ajo i ri një metër larg Ramës duke qenë kështu në rolin e truprojes.

“Çfarë është Albjola? Thjesht fare. Na e tregon maviola. I kthejmë pamjet e regjistruara te aktiviteve te kryeministrit dhe hop na del Albjola. Ne s’do pyesim tani Bildin! Teknika ketu nuk te le më te gabosh. Maviola tregon se ku rri Albjola…dhe Albjola i rri 1 meter pas Te Parit. Kryeministrit. Albjola ne foto nuk eshte shoqeruese e pare e Missit por e Misterit, shkruan Dylgjeri.

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.