Në Rahovec/Më në fund vjen edhe vera “President Rugova”

0

Edhe disa vjt pas ndarjes nga jeta, presidenti historik i Kosovës dhe lideri i LDK-sl Ibrahim Rugova vijon të jetë një prej figurave më të respektuara, jo vetëm në Kosovën e tij, por në të gjithë shqiptarinë.

Së fundmi, siç shihet edhe në foton e mëposhtme, të siguruar nga Syri.net, presidenti historik tashmë do të jetë edhe imazhi i një prej kantinave më të mira të verës. Rahoveci, qyteti që njihet për cilësinë e verës, ka shenjuar imazhin dhe emrin e Prof.Dr Ibrahim Rugovës në një prej shisheve të verës.

Image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.