Destinacioni i radhës për Ritën, ja kush po e shoqëron

0

Rita Ora ditë më parë ka pushuar në bregdetin grek, nga i cili vend publikoi disa fotografi atraktive. Së fundi, këngëtarja ka udhëtuar për në Bodrum, ku po shoqërohet nga motra e saj, Elena dhe një mike e tyre.

Pas këtij pushimi, Rita ka thënë se do të vazhdojë sërish me koncertet që ka planifikuar t’i mbajë.

Këngëtarja gjatë kësaj periudhe ka qenë shumë aktive me koncerte në kuadër të turneut “Phoenix”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.