Ava Max krenare për origjinën e saj shqiptare, grimohet kuq e zi

0

Krahas Dua Lipës, Rita Orës dhe Bebe Rexhës një tjetër këngëtare me origjinë shqiptare, e cilësuar si “Lady Gaga e dytë” është duke bërë karrierë në tregun ndërkombëtar.

Amanda Ava Koçi, e njohur si Ava Max, me origjinë nga Saranda nuk e ka fshehur kurrë origjinën e saj. Këtë e ka bërë edhe së fundmi në një postim në llogarinë e saj të “Instagram”-it, atje ku ndiqet nga më shumë se 800 mijë persona, ku ka shkruar:

“Duke u kthyer në rrënjët e mia, shqiptare”, ndërsa bashkëngjitur, ka postuar edhe një foto të sajën ku duket e grimuar kuq e zi.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.