Dua Lipa shfaqet provokuese në sfilatën e Yves Saint Laurent

0

Dua Lipa i ka befasuar të gjithë me paraqitjen e saj të fundit në sfilatën e Yves Saint Laurent.

Në fotot e publikuara nga vetë Dua ne rrjetin e saj social Instagram këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare çmendi fansat, të cilët si kursyen komentet dhe zemrat.

Me flokët e prerë me balluke dhe me një fustan të zi të shkurtër, Dua dukej seksi dhe provokuese.
Edhe mediat botërore kanë shkruar për këtë paraqitje të Dua-s, që përveçse një këngëtare shumë e mirë është gjithashtu një femër për t’u admiruar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.