BallinaKronikeVideo/Niset drejt Tiranës bariu i sulmuar nga ariu në Kukës

Video/Niset drejt Tiranës bariu i sulmuar nga ariu në Kukës

Është nisur drejt Tiranës bariu i cili është sulmuar mëngjesin e sotëm nga ariu.

Ngjarja e rëndë ndodhi në vendin e quajtur Sasat në malin e Gjallicës, në Kukës.

Ekrem Onuzi, banor i fshatit Nangë ka qenë duke kullotur bagëtitë në kohën kur është sulmuar nga një arushë.

Sipas të dhënave, në ndihmë të Onuzit kanë shkuar edhe banorë të fshatit Nangë, ndërsa helikopteri ka shkuar me disa orë vonesë.

Rreth orës 13:30 minuta është arritur që Onuzi të merret me helikopter dhe të sillet drejt Tiranës.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments