Zbardhet vetëvrasja e një gruaje në Tiranë

0

Trupi i pajetë i një gruaje 34 vjeçe është gjetur i pajetë në shkallët e emergjencës së një hoteli në Tiranë.

Sot Policia e Tiranës ka zbardhur një ngjarje të ndodhur dy ditë më parë.

Nga pamjet e kamerave, policia thotë se kemi të bëjmë me një vetëvrasje.

Njoftim i Policisë së Tiranës:

Në lidhje me ngjarjen, ku më datë 14.11.2019, u gjet një shtetase e pajetë në shkallët e emergjencës së një hoteli në Tiranë, nga veprimet  të kryera nga grupi hetimor si dhe këqyrja e pamjeve filmike rezultoi se:

Turpi i pajetë i përkiste shtetases  G. V.,34 vjeçe, banuese në Tiranë, e cila vuante nga probleme të shëndetit mendor, ku në kushte të rënduara psikologjike është vetëhedhur nga kati i 12-të i shkallëve të emergjencës të hotelit, për  pasojë ka ndërruar jetë.

Materialet u referuan në Prokurori për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.