RENEA ‘zbarkon’ në Shijak, arreston 3 persona që kërkoheshin nga drejtësia italiane

0

Forcat Speciale RENEA kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në Shijak, ndërsa janë vënë pas disa personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar.

në sajë të operacionit blic u bë e mundur kapja dhe arrestimi i 3 personave, që kërkoheshin për llogari të drejtësisë italiane.

Deri më tani nuk bëhen të ditura identitetet e këtyre personave, të cilët akuzohen për trafik narkotikësh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.