FOTO/Aksident në Tiranë, makina kthehet përmbys në rrugë

0

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në mëngjes në Tiranë.

Ngjarja është shënuar në zonën pranë fakultetit të drejtësisë.

Mësohet se një makinë, me drejtuese një femër, është përmbysur në rrugë.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar një ambulancë, ndërkohë që drejtuesja e mjetit është transportuar për në spitalin e Traumës për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.