Gaz Paja flet për largimin nga Portokalli

0

Është përfolur jo pak mbi largimin e Gaz Pajës nga “Portokalli”. Por, këtë herë ka folur vetë aktori lidhur me këtë çështje në një intervistë për ‘Motor Plus’ në Vizion Plus.

Paja nuk e ka përjashtuar mundësinë e një largimi, në rast se diçka më e mirë i ofrohet diku tjetër. Çfarë do të ndikonte tjetër në marrjen e këtij vendimi do të ishte dhe ndryshimi i linjave që ndjek televizioni ku aktori vijon të jetë aktiv (Top Channel). “Pazaret i kam bërë me një burrë tjetër që fatkeqësisht nuk është më. Unë jam në ‘Portokalli’, por nuk përjashtoj mundësinë të jem kudo”, ka theksuar ai.

Gazi është pjesë e spektaklit të humorit prej më shumë se një dekade, megjithatë mundësitë për ta ndërprerë këtë marrëdhënie duket se nuk janë të pakta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.