Porosite online shportën ushqimore në Bli.ecomarket.al

0

Rrjeti i marketeve Eco Market në kuadër të situatës së krijuar prej COVID-19, ka ndërtuar një platformë të porosisë online (http://bli.ecomarket.al/) për të gjithë gamën e produkteve të saj me të njëjtat çmime si në dyqanet fizike të saj.

Eco Market i gjendet pranë qytetarëve në të gjithë Shqipërinë përmes bashkëpunimit me shërbimin postar Albanian Courier, për të plotësuar nevojat e tyre ushqimore pa dalë nga shtëpia përmes porosisë online në portalin: http://bli.ecomarket.al/

Qëndro në shtëpi, Eco Market vjen tek ti në këto ditë të vështira.

Porosit shportën tënde ushqimore kudo që të ndodhesh.

Pagesa me para në dorë në momentin e dorëzimit të porosisë.

Për porosi kontaktoni në këto numra:

068 48 43 444 dhe 068 54 87 777 ose në WWW.BLI.ECOMARKET.AL

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.