BallinaKronikeMakina përplas këmbësorin, sillet me urgjencë në Tiranë

Makina përplas këmbësorin, sillet me urgjencë në Tiranë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Rraboshtë të Lezhës. Një automjet ka përplasur një këmbesor me inicialet K.B, vjeç 25. Drejtuesi i automjetit e ka dërguar të plagosurin në spitalin rajonal të Lezhës në gjendje të rëndë dhe më pas është dërguar për në spitalin e Traumës për ndihmë më të specializuar pasi ka marrë plagë të rënda.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular