Makina përplas këmbësorin, sillet me urgjencë në Tiranë

0
166

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Rraboshtë të Lezhës. Një automjet ka përplasur një këmbesor me inicialet K.B, vjeç 25. Drejtuesi i automjetit e ka dërguar të plagosurin në spitalin rajonal të Lezhës në gjendje të rëndë dhe më pas është dërguar për në spitalin e Traumës për ndihmë më të specializuar pasi ka marrë plagë të rënda.