Rojet turke rrahin modelen ukrainase dhe shoqërinë e saj, shihet e mbuluar me gjak

0

Një modele nga Ukraina Daria Kiriliuk 24 vjeç ka deklaruar se është rrahur nga rojet e sigurimit në plazhin Momo në Turqi.

Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet e mbuluar me gjak.

 “Nuk dua të hesht, dua të them atë që ndodhi me mua, të dashurin tim dhe miqtë tanë. Ne u sulmuam nga rojet e sigurisë në plazh. Katër vajza, përfshirë edhe mua, u grushtuan në fytyrë dhe djemtë në grup u plagosën rëndë. Ne i thamë gjithçka policisë”, është shprehur ajo.

Menaxheri i plazhit i ka mohuar këto akuza, duke thënë se janë gjënjeshtra.

 “Fakti që ata nuk duan të publikojnë pamjet nga plazhi dëshmon se ata po fshehin diçka”, është shprehur modelja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.