Tuesday, October 20, 2020
Ballina Kronike VIDEO/ Zyrtari i qeverisë kapet duke bërë seks me sekretaren e tij

VIDEO/ Zyrtari i qeverisë kapet duke bërë seks me sekretaren e tij

0

Një zyrtar i qeverisë filipinase po bën xhiron e botës teksa u kap live duke kryer marrëdhënie seksuale me sekretaren e tij.

Gjithçka ndodhi teksa zyrtari u fut në një lidhje direkte Zoom gabimisht, ndërsa momenti intim u shpërnda me shpejtësi në rrjet, përcjell OraNews.

Por edhe pse kolegët e tij vazhdonin të diskutonin, zyrtari dhe sekretarja e tij vazhdonin “punën”.

Ja pamjet:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.