BallinaAktualitetLëkundje tërmeti gjatë natës në vendin tonë

Lëkundje tërmeti gjatë natës në vendin tonë

Një tërmet me magnitudë 4.4 të shkallës Rihter është ndjerë gjatë natës në vendin tonë.

Tërmeti ra në orën 02:39 të së mërkurës dhe e kishte epiqendrën 32 kilometra nga Elbasani dhe 22 kilometra nga Pogradeci. Lëkundjet kishin një thellësi prej 2 kilometrash.

Deri më tani nuk raportohet për dëme.

Lëkundje tërmeti gjatë natës në vendin tonë

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments