Nuk është muzika! Fifi flet “pa dorashka”, zbulon ëndrrën e saj më të madhe

0

Fifi është një ndër personazhet më të dashur të showbizzit shqiptar. Ajo ka arritur të “pushtojë” tregun muzikor me zërin e saj të veçantë dhe thjeshtësinë që e karakterizon.

Megjithëse një këngëtare shumë e suksesshme, Fifi ka treguar se ka patur një dëshirë për t’u bërë aktore.

Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instagram, teksa njëri prej tyre e ka pyetur nëse do të interpretojë në një film, ajo është shprehur: “Është një nga ëndrrat e mia më të mëdha”.

Fifi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.