FOTOT/Mbresëlënëse, Georgina Rodriguez mahnit me trupin perfekt në pozat me bikini

0

Modelja Georgina Rodriguez ka zbuluar se ndërsa i dashuri Cristiano Ronaldo stërvitet pareshtur për trupin e tij, të njëjtën gjë mund të bëjë dhe ajo.

27-vjeçarja, pozoi për Sportweek, duke treguar format e mrekullueshme të trupit.

Ajo ka pozuar me bikini duke lënë pa fjalë fansat. Menjëherë sapo fotot u postuan, një lumë pëlqimesh e komentesh vërshuan për të.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.