Aksident horror në Mat/ Dy të rinjtë i tërheq zvarrë automjeti i ngarkuar me hekur

0

Një aksident tragjik ka ndodhur mesditën e sotme tek ura e Klosit, Mat.

Dy të rinj të moshës 22 vjeçe dhe 18 vjeç janë përplasur nga një automjet i ngarkuar me hekur teksa ishin duke kaluar urën.

Raportohet se ata janë tërhequr zvarrë për disa metra nga automjeti.

Sipas informacioneve, dy të rinjtë ndodhen në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.