BallinaKronikeLargohet nga banesa i moshuari, policia nxjerr foton dhe kërkon ndihmën e...

Largohet nga banesa i moshuari, policia nxjerr foton dhe kërkon ndihmën e qytetarëve

Një 82-vjeçar, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor, është larguar nga banesa e tij në Maliq. Ai u largua nga banesa ditën e djeshme rreth orës 16:00 ndërsa po punohet ende për gjetjen e tij.

Ndërsa policia ka publikuar fotn, çdo qytetar, i cili mund të ketë informacion mbi vendndodhjen e këtij të moshuari, është i lutur që të telefonojë në numrin 129 të Policisë së Shtetit

Njoftimi i policisë

Më datë 13.04.2021, rreth orës 16:00, është larguar nga banesa e tij në Maliq, shtetasi V. K., 82 vjeç, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor. Nga ana e Policisë, po punohet për gjetjen e tij.

Çdo qytetar, i cili mund të ketë informacion mbi vendndodhjen e këtij të moshuari, është i lutur që të telefonojë në numrin 129 të Policisë së Shtetit.

Duke ju falenderuar për bashkëpunimin.

Largohet nga banesa i moshuari, policia nxjerr foton dhe kërkon

 

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments