Del VIDEO e plagosjes në PD-në e Kavajës/ Autori ikën i qetë, i lënduari mbahet nga krahët

0

Ky është momenti i parë pak çaste pas ngjarjes në zyrën elektorale të PD në Kavajë.

Siç shihet nga pamjet, 27-vjeçari i plagosur Bledar Okshtuni rënkon pas plumbit të marrë në këmbë dhe mbahet për krahu nga miqtë.

Nga ana tjetër autori Ndriçim Jonuzi largohet me makinën e tij i pa shqetësuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.