E trishtë! Ndahet nga jeta në moshë të re shefi i Komisariatit të Lushnjes, Adrian Matani

0

Është ndarë nga jeta në moshë të re shefi i Komisariatit të Lushnjes, Adrian Matani.

Miq të tij, kolegë e shokë nga radhët e Policisë se Shtetit kanë postuar nëpër rrjetet sociale mesazhe për humbjen e parakohshme të kolegut të tyre.

Mësohet se Matani ishte vetëm 45 vjeç dhe dyshohet se ka pësuar infarkt në banesën e tij në Tiranë.  Edhe pse u dërgua në spital nga familjarët e tij, ai nuk mundi të jetonte.

Metani prej vitesh ishte pjesë e Policisë së Shtetit, ku kishte ngjitur me radhë dhe shkallët e hirearkisë, ndërsa së fundi ishte shef i komisariatit të Lushnjes.

33407cfc Fc1c 4e45 9f5b 701e451ff03a

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.