Makina devijon rrugën dhe përplas një tjetër mjet

0

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin Mamurras-Thumanë në afërsi të lagjes “Demokracia”.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur drejtuesit. Mësohet se autovetura tip “Benz” ka devijuar nga rruga duke u përplasur me një mjet tjetër u cili ka përfunduar në kanal.

Ndërkohë drejtuesit janë dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Traumës, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.