Plot 12 mijë euro! Ja veshja që Rita Ora zgjodhi për këtë event të rëndësishëm

0

Rita Ora ka një stil të jashtëzakonshëm veshjeje dhe kurrë nuk ka nguruar që ta tregojë atë.

Këngëtarja i mahniti të gjithë me look-un që kishte zgjedhur në eventit e markës së parfumit “Channel”, shkruan “Today UK”.

Veshja e saj, e cila ishte e markës franceze, i ka kushtuar plot 12 mijë euro. Bluza e 30-vjeçares kushtonte 6,550 euro, ndërsa pantallonat arrinin shifrën 5,890 euro.

Së fundmi, Rita ndryshoi edhe ngjyrën e flokëve duke u kthyer në brune. Këngëtarja kishte bërë make up profesional, me buzëkuq të kuq dhe me ton sysh të lehtë.

Rita thuhet se ka nisur një romancë të re me regjisorin Taika Waititi gjatë kohës që ka qëndruar në Sidnei për të qenë pjesë e jurisë së “The Voice”.

Dyshimet e para lindën kur artistja publikoi një foto me regjisorin 45-vjeçar, në të cilën shiheshin të përqafuar dhe në shoqërinë e miqve të përbashkët.

Miqtë e dyshes kanë treguar se Rita dhe Taika kanë më shumë se një muaj që dalin me njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.