Një tjetër demokrat denoncon me emision: S’kam firmosur për datën 11

0

Një tjetër demokrat ka denoncuar falsifikimin e firmës së tij në Open.

Bujar Kula në një mesazh dërguar gazetares Eni Vasili, thotë se i është falsifikuar firma pasi ai nuk ka firmosur për thirrjen e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike më datë 11 dhjetor, nismë e ish-kryeministrit Sali Berisha.

“Zonja Eni Vasili, edhe unë kam të njëjtin problem si zonja më parë. Nuk kam firmosur për thirrjen e Kuvendit më datë 11 dhe më kanë falsifikuar firmën,”- thuhej në mesazhin e Kulës që u lexua nga Eni Vasili në studion e Open.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.