BallinaAktualitetRreth 60 mijë banorë te Kukesit pa energji elektrike prej orës....

Rreth 60 mijë banorë te Kukesit pa energji elektrike prej orës….

Qyteti i Kukësit dhe fshatrat e këtij rrethi kanë mbetur pa energji elektrike.

Mësohet se Kukësi dhe fshatrat përreth kanë mbetur pa drita prej orës 19:00.

Rreth 60 mijë banorë të rrethit të Kukësit kanë mbetur në errësirë.

Raportohet se ka defekt në transformatorin e Rexhepajve. Po punohet për riparimin e këtij defekti.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

Most Popular