BallinaEkonomiKëmbimi valutor 28 janar/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro,...

Këmbimi valutor 28 janar/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107 lekë dhe shitet me 108 lekë, duke treguar forcim.

Ndërkohë euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 116.9 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Paundi britanik sot blihet me 132 lekë dhe shitet me 133 lekë, duke treguar forcim.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular