BallinaLifestyleSabiani reagon pasi Keisi ndërpreu raportin me Kristin, bën deklaratën e fortë...

Sabiani reagon pasi Keisi ndërpreu raportin me Kristin, bën deklaratën e fortë në rrjetet sociale

Sabiani, duket se ka ndryshuar opinion për Kristin dhe po e mbështet atë pas daljes nga BBV, që ky i fundit të kalojë nominimin e vështirë ku gjendet për këtë javë. Sabiani ka votuar që nga shtëpia të dalë Armaldo dhe ka publikuar dhe provën për këtë në Instagram.

Në këtë foto, Sabiani ka dhe një mesazh për Kristin, të cilin e ka bërë madje “tag”, e thotë “Forca Kristi mos dil e lufto për ato që do”.

Kujtojmë që kjo situatë vjen vetëm pak orë pasi vajza e tij Keisi, i dha fund atij raporti që kishte me Kristin, duke mohuar që ata të kenë qenë në një lidhje, por tha se kanë vetëm një pëlqim për njëri-tjetrin, por asgjë më shumë.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular