BallinaLifestyleShakira vendosi një shtrigë në ballkonin e saj dhe arsyeja ka të...

Shakira vendosi një shtrigë në ballkonin e saj dhe arsyeja ka të bëjë me… hakmarrjen

Shakira kohët e fundit u bë titull lajmesh për vendosjen e një shtrige në ballkonin e saj, përballë shtëpisë së vjehrrës ku jeton e dashura e re dhe ish-partnerit Gerard Pique. Lëvizja ka ngjallur kuriozitet publik, me shumë veta që kanë vënë në dyshim arsyen e veprimit të saj.

Pas disa thashethemeve rreth kësaj çështjeje, tani është zbuluar se Shakira e vendosi shtrigën si një akt hakmarrjeje. Sipas raportimeve nga Marca, nëna e Pique-s dhe partnerja e tij e re i kanë vënë nofkën “shtriga”. Artistja kolumbiane, e cila u informua për pseudonimin nga fëmijët e saj, vendosi të përgjigjet duke vendosur objektin specifik në ballkonin e saj, duke u treguar dy grave se ajo e di se si e quajnë.

Kjo lëvizje u kritikua nga disa, të cilët e konsideruan këngëtaren fëmijërore dhe meskine. Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që Shakira përfshihet në një mosmarrëveshje me familjen e ish-partnerit të saj. Në fakt mes fqinjëve ka pasur jo pak probleme, si muzika e lartë dhe gardhi që është ngritur mes pronave.

Llogaria në Twitter, e cila publikoi lajmin për shtrigën, komentoi situatën, duke thënë se “Pique thotë se dëshiron të mbrojë fëmijët e tij. Çdo këngë ende nuk ka sukses, për atë që kjo familje toksike i ka bërë këngëtares”.

Ndërsa arsyet pas grindjes familjare të Shakirës dhe Pique janë të paqarta, teksa tensionet vazhdojnë. Situata ka tërhequr mjaft vëmendjen e mediave, ku shumë janë pyetur për ndikimin që mund të ketë kjo gjë tek dy fëmijët e çiftit.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular