BallinaKronikeDalin FOTO nga aksidenti MASIV i 4 automjeteve në Tiranë, DETAJET nga...

Dalin FOTO nga aksidenti MASIV i 4 automjeteve në Tiranë, DETAJET nga policia

Një aksident i rëndë ka përfshirë disa automjete në rrugën e Elbasanit pasditen e sotme. Përplasja ka ndodhur përballë një lokali dhe si pasojë janë plagosur 3 persona e dëmtuar 4 makina.

NJOFTIMI I POLICISË:

Më datë 25.05.2023, rreth orës 19:05, në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, janë përplasur 4 automjete. Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar tre shtetas, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendndgjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular