BallinaLifestyleNita dhe Shpati sërish bashkë? Kapen "mat" në shoqërinë e njëri-tjetrit

Nita dhe Shpati sërish bashkë? Kapen “mat” në shoqërinë e njëri-tjetrit

Romanca mes Nita Latifit dhe Shpat Kërleshit që pritej të zhvillohej brenda “BBV” duket se po ndodh jashtë.

Dyshja janë fotografuar së fundmi teksa dilnin nga një kafene së bashku. Nuk dihet përse janë takuar apo nëse ka ndonjë rikthim në lidhjen e tyre.  Kujtojmë që Nita e pranoi vetë brenda shtëpisë së “BBV” që dikur është frekuentuar me Shpatin, por ai raport ishte mbyllur shumë kohë më para.

Brenda shtëpisë ata qëndruan shumë afër me njëri-tjetrin, por si Nita dhe vetë Kërleshi i mëshuan faktit që nuk do të kishte një rikthim mes tyre.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular