BallinaAktualitetKëmbimi valutor 26 maj/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro,...

Këmbimi valutor 26 maj/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.7 lekë dhe do të shitet me 103.6 lekë.
Euro ka pësuar një rritje të lehte. Sot monedha evropiane do të blihet me 110.4 lekë dhe do të shitet me 111.1.
Franga zvicerane sot do të blihet me 113 lekë dhe do të shitet me 114 lekë.
Ndërsa paundi britanik do të blihet me 126.4 lekë dhe do të shitet me 127.5 lekë.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular