BallinaAktualitetPAMJET/Mure të shkatërruara e të mbuluara nga hiri, ja çfarë mbeti pas...

PAMJET/Mure të shkatërruara e të mbuluara nga hiri, ja çfarë mbeti pas zjarrit në pallatin 10-katësh në Tiranë

Pak ditë pasi zjarri përfshiu fasadën e një pallati në Rrugën e Kavajës në kryeqytet, BalkanWeb ka siguruar pamjet e asaj çfarë ka mbetur nga kjo ndërtesë.
Në pamjet e siguruara duket qartë dëmtimi që ka shkaktuar zjarri, i cili nisi në katet e sipërme të pallatit 10-katësh

Zjarri ka lënë pas dëmtime të mëdha në godinë, ku shfaqet qartë dobësimi i strukturës dhe copëtimi i fragmenteve ndërtuese

Sakaq, shkallët e pallatit janë mbuluar nga hiri, ndërsa ende nuk dihet fati që do të ketë godina pas incidentit të rëndë.

foto galeri foto galeri

foto galeri

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular