BallinaKronikeGjendet i vrarë me automatik një 29-vjeçar, dyshimet e policisë për ngjarjen

Gjendet i vrarë me automatik një 29-vjeçar, dyshimet e policisë për ngjarjen

Një 29-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me automatik. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gracen rreth orës 20:00 të mbrëmjes së sotme (19 shtator)

“Më datë 19.09.2023, rreth orës 20:00, në fshatin Gracen, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik, shtetasi B. B., 29 vjeç”, thotë policia.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular