BallinaKronikeAksident në qendër të Elbasanit, një i plagosur përfundon me fraktura në...

Aksident në qendër të Elbasanit, një i plagosur përfundon me fraktura në spital

Një aksident ka ndodhur në qendër të qytetit të Elbasanit këtë të shtunë . Në këtë aksident janë përshirë dy autovetura të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën gjatë një tentative parakalimi.
Si pasojë e këtij aksidenti, një person ka mbetur i  plagosur dhe janë dëmtuar pjesërisht të dy automjetet.
I plagosuri, ndërkohë është dërguar në urgjencën e Spitalit Rajonal të Elbasanit ku i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjikale. Policia ka dokumentuar provat në vendngjarje për të përcaktuar shkakun që solli këtë aksident.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular