Rama emëroi një analfabet në krye të Këshillit Bashkiak të Kukësit

0

Shtohet lista e analfabetëve të Ramës të katapultuar në krye të institucioneve të zpatuara të pushtetit vendor. Kësaj here denoncimi vjen nga qyteti i Kukëskit. Qytetari dixhital ka denoncuar se kreu i Këshillit Bashkiak të këtij qyteti nuk ka shkolllën e mesme dhe si për ta provuar këtë i ka kërkuar Avdullah Domit që të tregojë të paktën një shok të klasës në shkollën e mesme.

Denoncimi i “Qytetarit dixhital”

Qytetari dixhital ka nje pyetje per kryetarin monist te keshillit monist Gjici!

Lexoni mesazhin e tij. sb

I nderuar z Berisha po denoncoj nje rast skandali ne Kukes.sot eshte zgjedhur kryetari i qarkut Kukes,Avdullah Domi.Kam nje pyetje per kete zotni,ku e ka mbaruar shkollen e mesme te a e tregoj vetem nje shok apo shoqe klase.

Ose kush mesues i ka dhene mesim ne shkolle te mesme.A nuk paska ne Kukes intelektuale, apo analfabetet duhet te drejtojne qarkun e Kukesit vetem pse terhiqen nga hundet si te doje Safet Gjici.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.