Manaj te Barcelona, ja çfarë zbulojnë mediat spanjolle: Firmos për 4 sezone, vjen ditën e…

0

Sulmuesi i Kombëtares Rei Manaj do të mbërrijë në Katalonjë ditën nesërme ose të mërkurën pasdite.

rei manaj

Kështu raporton media spanjolle “Sport.es”, e cila shton se Albasete dhe Barcelona B kanë pranuar të gjitha detajet e marrëveshjes dhe mësojnë se 22-vjeçari do të firmosë për 4 sezone me skuadrën e dytë katalanase.

riquipuig-barcelona11-v

Ai u kërkua si përforcim nga ekipi spanjoll për të ndihmuar në ngritjen në divizionin e dytë të futbollit iberik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.