BallinaKronikeVideo/Tiranë, gruaja del në ballkon dhe kërcënon se do të hidhet

Video/Tiranë, gruaja del në ballkon dhe kërcënon se do të hidhet

Një grua ka dalë në ballkonin e banesës së saj në rrugën Xhanfize Keko dhe kërcënon se do të hidhet.

Ajo dyshohet se ka probleme mendore. Një nga kërkesat e saj është takimi me ambasadoren amerikane.

Forcat e policisë, ambulanca dhe zjarrëfikësja ndodhen në vendngjarje për ta ndihmuar.

Vijon

https://youtu.be/9B8cx_z0i_0

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments