FOTO/Nuk do ta njihni, Dhurata Dora para se të bëhej e famshme

0

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.

Ajo është shumë e komentuar, jo vetëm për këngët e saj, por edhe për look-un.

Dora ka ndryshuar shumë për të arritur pamjen tërheqëse që ka tani.

Një faqe në Instagram ka kërkuar dhe zbuluar foto të sajat, para se ajo të kishte pamjen që ka sot.

Ja disa prej fotove që e shfaqin këngëtaren shumë ndryshe ditëve të sotme:

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.