Katy Perry do ta gjejë në një mënyrë të pazakontë emrin e fëmijës së saj

0

Këngëtarja me famë botërore, Katy Perry, është shtatzënë me bashkëshortin e saj, Orlando Bloom në pritje të fëmijës së parë.

Katy Perry ka zbuluar metodën e pazakontë që do të përdorë kur të jetë koha për emrin e bebit të saj.

E ftuar në Karson and Kennedy, këngëtarja zbuloi se e porsalindura do të zgjedhë vetë emrin e saj nga një listë emrash që ajo dhe Bloom kanë formuluar.

“Ende nuk kemi zgjedhur një emër për të, por ne kemi disa opsione dhe ajo do na tregojë vetë”, tha Perry në intervistë. Do ta shoh atë, dhe do them emrat, dhe e di se njëri do i përshtatet”, tha ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.