Mihrije Braha sfidon vajzat e reja, fotot me bikini nga këngëtarja 52-vjeçare

0

Mihrije Braha është një prej emrave më të lakuar në muzikën shqiptare, si një prej këngëtarëve më të talentuara.

Ajo gjithmonë është përfolur për pamjen e saj dhe fizikun mahnitës.

Së fundmi, në disa foto të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, Braha na la të gjithëve “gojë hapur”.

Ajo shfaqet me bikiki ngjyrë rozë, dhe një një prej fotove me bashkëshortin Naim Abazi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.