Vetëvaret 40-vjeçarja në një ndërtesë të braktisur

0

Një 40-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në një ndërtesë të braktisur në Shkozë. Policia bën me dije se nga vëzhgimet paraprake nuk vërehen shenja dhune, përveç atyre të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimore dhe policia ndodhen në vendngjarje ku po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.